Pranga 48-vjeçarit që ushtronte dhunë mbi të birin

Policia e Mallakastrës ka vënë në pranga Artur L., 48 vjeç nga Ballshi. Ndalimi i 48 vjeçarit u bë pasi për motive të dobëta ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj djalit të tij 13-vjeçar. Artur L., do të dalë para Gjykatës për veprën penale të dhunës në familje.

Share With:
Translate »
669 Views