Qeni “këndon” kur vogëlushja shqiptare i bie pianos | Video

Thonë se qentë janë miqtë më besnikë të njerëzve. Gjithashtu sipas studimeve të psikologëve, mbajtja në shtëpi e një kafshe shtëpiake ndikon pozitivisht në rritjen e fëmijëve. Përjashtim nuk bën as vogëlushja protagoniste në videon e mëposhtme. Teksa ajo luan në piano, qeni i saj i quajtur Topi leh. E vogla është vetëm 17 muajsh dhe atmosfera e duetit të saj me qenin që “këndon” të zgjon ndjesi shumë pozitive. Për më tepër ndiqni videon. /Kids’ Time  

 

Share With:
Translate »
929 Views