Të famshmet shqiptare që ngjajnë me princeshat e Disney

Personazhet e Disney janë ata të cilat na kanë shoqëruar gjatë fëmijërisë. Padyshim të gjithë ne kemi patur të preferuarit tanë dhe e reflektonim në veshje, vizatime dhe lodra. Por kur ti u ngjan personazheve, tingëllon çuditshëm por zgjon ndjesi të bukura. Mëposhtë Kidstime.al ju njeh me vajzat e famshme shqiptare që u ngjajnë princeshave të Disney: 

Morena Taraku

Rita Ora

Nora Istrefi

Luana Vjollca

Share With:
Translate »
2065 Views