Topalli uron festën e mamave, ja mesazhi i saj mjaft emocionues

Deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli me anë të një statusi të publikuar në “Facebook”, u ka uruar të gjithë mamave festën.

18446567_1308611655854902_1063186386110337558_n

Në mezashin e saj Topalli shkruan:

“Gezuar festen e mamave!
“Jane shtylla e familjes
Japin dashni pa pretendime
Vuajne ne heshtje
Dhe jane perhere gati me fal…”

Edhe ne shtrat, si magneti na mbledh gjithe bashke…”

18423778_1308611645854903_1427597526252078339_n

Share With:
Translate »
860 Views