Deputetja e PD-së kur ishte një mami e re, Kejda e kishte vetëm për vete!

Sot ajo është një ndër politikanet më sharmante shqiptare.
Edhe pse nënë e dy fëmijëve, Majlinda Bregu, ka një trup të tonifikuar, për shkak se merret edhe me aktivitet sportiv, ndërsa pamja e saj dhe stili në veshje zor se i nxjerr në pah moshën e vërtetë.

Share With:
Translate »
1923 Views