Vjehrri shokon dasmorët, puth papritur nusen e djalit në buzë | Video

Ky është momenti shokues kur një burrë i dehur puth me forcë nusen e djalit të tij me dhjetëra të ftuar që mbetën gojëhapur.

Ngjarja ndodhi në Kinë dhe video u bë virale pasi burri u çua eci drejt nuses duke e mbërthyer atë nga prapa dhe duke e puthur në buzë.

Familjarët më pas thanë se ai ishte ndjerë keq për atë që kishte ndodhur, sipas mediave kineze.

“Po prezantoja nusen kur të gjithë ishin në sallë dhe vjehrri puthi papritur nusen e djalit të tij,” tha një i ftuar.

 

Share With:
Translate »
706 Views