Brenda ditëlindjes përrallore të Arias, vajzës së Eneda Tarifës (Video)

Aria bukuroshe, vajza e artistëve Eneda Tarifa dhe Erion Zaloshnja sot ka mbushur 4 vjec dhe ditëlindja e saj dukej sikur kishte dalë nga përrallat. Me një dekor tërësisht rozë sic e meriton një pronceshë, Aria ka pritur ditëlindjen e saj të katërt mes miqsh artistë te prindërve dhe vogelushë pafund! U bëfsh 100 vjec vogelushe!

 

 

Share With:
Translate »
2013 Views