Djali i Erisa Xhixhos feston 1-vjetorin

Deputetja e LSI-së, Erisa Xhixho, para 1 viti u bë nënë e një vogëlushi që e quajtën Henri. Sot ajo postoi një foto në instagram me Henrin 12 muajsh me këtë dedikim:
Para 1 viti erdhi ne jete nje engjell me emrin Henri qe mami Erisa dhe babi Enea i urojne gezuar ditelindjen. Kjo dhurate e zotit, dashuria Henri e beri familjen tone te lumtur plot buzeqeshje. Keto 12 muaj ishin emocion cdo dite, sfide me te panjohuren e mrekullueshme ku pavaresisht lodhjes se neteve pa gjume, plot te qara ku ne cdo dite njiheshim me shume me njeri-tjetrin, perseri si cdo nene falenderoja zotin qe me beri te perjetoja kete ndenje magjike e cila te jep force dhe te mbush shpirtin.

Gezuar drita ime Ditelindje, edhe 100 vite te lumtura plot shendet dhe dashuri. Te duam shume mami Erisa dhe babi Enea ❤️?

Share With:
Translate »
3249 Views