Danieli, djali i Dr. Florit, bëhet “burri” i shtëpisë (Video)

Danieli, djali i këngëtarit të ndjerë, Dr. Flori, fatkeqësisht nuk po rritet me praninë e të atit fizikisht. Ishte vetëm pak javësh kur babai i tij u nda nga jeta e sot, ai është bërë “burri” i shtëpisë e po bën pazarin. Mami i tij, Blerina Kondi ndan shpesh me ne në instagram copëza nga përditshmëria e saj, që duhet thënë janë të mbushura plot me dashuri, falë djalit Daniel dhe vajzës Kaltrina.

/Kids’ Time

Share With:
Translate »
3572 Views