Irina Shayk për herë të parë në kopertinë pas lindjes

Ajo ka pak kohë që ka sjellë në jetë vajzën e saj, por si duket kjo nuk e pengon aspak modelen e njohur ruse Irina Shayk  të pozojë për revistat e famshme . Irina së fundmi ka pozuar për “Blumarine”. 30 vjeçarja shfaqet mjaft në formë, dhe duket qartë se ajo nuk e ka pasur aspak të vështirë të rikthejë format e saj prej modeloje ne vetëm dy muaj pas lindjes.

Share With:
Translate »
781 Views