Beyonce bën tatuazh në bark, ndërkohë që pret binjakët

Siç ju kemi treguar shpesh  Beyonce ka realizuar sete fotografike profesionale në çdo muaj të pritjes së saj të ëmbël. Por fotografia që ndau sot me ne, na la pa fjalë dhe në opinionin tonë, është padyshim më e bukura… (deri tani, se Beyonce është e paparashikueshme). /Kids’ Time

Share With:
Translate »
828 Views