Shikoni si performon Anna Gjebrea në Festën e Abetares

Maji është periudha më e bukur për të gjithë nxënësit e klasës së parë, të cilët bëhen gati për tu ndarë me Abetaren dhe të njihen me librin e Leximit. Ndërsa më herët pamë Tarën sesa bukur performonte në Festën e Abetares,

sot do t’ju sjellim vajzën e ëmbël të Ardit Gjebreas, e cila një vit më parë i përjetoi këtë emocion të vecantë. E ja ku duken vogëlushet, duke mishëruar në skenë, prindërit e tyre të talentuar.

 

Share With:
Translate »
1685 Views