Archive

Këto kohë në familjen Kardashian është folur vetëm për shtatzënitë, dhe është rradha e Kim të tregojë diçka më shumë. Bukuroshja 37-vjeçare do të bëhet nënë për herë të

Nëse do t'jua themi moshën nuk do ta besoni. Po po, supermodelja e Victoria Secrets, Adriana Lima ka festuar 36 vjetorin e lindjes, mes surprizave të njëpasnjëshme. Por

Sot vogëlushi Lian festoi 1-vjetorin e lindjes. Më poshtë po ju sjellim disa çaste të rëndësishme nga festa. /Kids' Time

Mami Vesa dhe babi Big Basta kanë shpërndarë në instagram një video të djalit të tyre Lian me momente nga lindja deri tani. Ndërkohë Vesa shkruan: "Jeta ime,

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka tre fëmijë me bashkëshorten e tij Ariana. Buna, vajza e madhe dhe fëmija i dytë i familjes, sot feston 6 - vjetorin e lindjes.

Edhe pse nuk ishte teknologjia aq e zhvilluar, fotove nga materniteti u shtohet sot edhe kjo që shihni më poshtë.  Juristja e njohur dhe "moderatorja" simpatike e rubrikës

Atmosfera në ditëlindjen e parë të Ansit, djalit të këngëtarit Sinan Hoxha dhe Andrrës, ka qenë vërtetë e hareshme. Në festë ishin të ftuar kolegë të babi Sinanit

Ansi, vogelushi i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit sot ka mbushur një vjeç dhe ditëlindja e tij ka qenë aq e bukur. Edhe pse dominonte ngjyra rozë, që

Aria bukuroshe, vajza e artistëve Eneda Tarifa dhe Erion Zaloshnja sot ka mbushur 4 vjec dhe ditëlindja e saj dukej sikur kishte dalë nga përrallat. Me një dekor

Translate »