Archive

Tuna na surprizoi të gjithëve kur na tha se po priste një fëmijë dhe pse ishte aluduar më parë. Kjo nisur dhe nga vetë koha e shkurtër e

Këngëtarja Tuna Sejdiu dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha u bënë prindër të një djali vetëm tre muaj më parë. Si një nënë e re edhe këngëtarja nga

Tian, djali i këngëtares Tuna dhe Patris Berishës po rritet dita ditës.  Si çdo fëmijë që ndryshon çdo ditë, herë kemi thënë që i ngan Tunës e herë Patrisit.

Vëllezërit Berisha morrën vëmendjen e publikut kur Nora dhe Roberti pranuan hapur marrëdhënien e tyre. Ceremonia e tyre e martesës bëri shumë bujë dhe sidomos shtatzania dhe ardhja

Duket se Patris po e shijon shumë prindërimin. Tuna shpesh poston foto dhe video të Patrisit duke u kujdesur për të voglin Tian. Por videoja e ditës së

Që baballarët na duan njësoj si nënat dhe janë heronjtë tanë, kjo është një e vërtetë që e dinë të gjithë. Por kur e gjithë kjo dashuri reflektohet

Patris Berisha, bashëshorti i Tunës dhe babai i të voglit Tian feston sot ditëlindjen. Por nuk ka munguar as urimi i Tianit për babushin e tij ku veshur

Ka pak ditë që Altuna Sejdiu (Tuna) dhe bashëshorti i saj Patris Berisha janë bërë prindër të një vogëlushi që e quajtën Tian. Pas fotove të shumta artistike dhe

Translate »