Archive

Tuna na surprizoi të gjithëve kur na tha se po priste një fëmijë dhe pse ishte aluduar më parë. Kjo nisur dhe nga vetë koha e shkurtër e

Këngëtarja Tuna Sejdiu dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha u bënë prindër të një djali vetëm tre muaj më parë. Si një nënë e re edhe këngëtarja nga

Tian, djali i këngëtares Tuna dhe Patris Berishës po rritet dita ditës.  Si çdo fëmijë që ndryshon çdo ditë, herë kemi thënë që i ngan Tunës e herë Patrisit.

Vëllezërit Berisha morrën vëmendjen e publikut kur Nora dhe Roberti pranuan hapur marrëdhënien e tyre. Ceremonia e tyre e martesës bëri shumë bujë dhe sidomos shtatzania dhe ardhja

Duket se Patris po e shijon shumë prindërimin. Tuna shpesh poston foto dhe video të Patrisit duke u kujdesur për të voglin Tian. Por videoja e ditës së

Tian është një nga fëmijët më të njohur të showbizz-it shqiptar dhe çdo foto e tij e postuar përbën lajm. Rritjen e tij, mami Tuna na e shpalos

Që baballarët na duan njësoj si nënat dhe janë heronjtë tanë, kjo është një e vërtetë që e dinë të gjithë. Por kur e gjithë kjo dashuri reflektohet

Tian është vogëlushi më i famshëm i muajit të fundit nga showbizz-i shqiptar. Ai ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe ne jemi gati për të ndarë me

Që kur Tian ka ardhur në jetë, Tuna nuk është më e kufizuar për të na njohur me detaje rreth tij dhe ditët e saj të para si

Translate »